Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Pozemky v obci Čičmany

Ulica: čičmany
Obec: Čičmany
Okres: Žilina
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Na predaj pozemky v lokalite Čičmany.

Čičmany sú najvyššie položená obec v Žilinskom kraji. Nachádzajú sa vo výške 655 m n.m. v Strážovských vrchoch, pri prameni rieky Rajčanka. V roku 1977 bola historická časť obce vyhlásená za pamiatkovú rezerváciu ľudovej architektúry.

Obec je preslávená drevenou unikátnou architektúrou a maľovanými zrubovými drevenicami. Ornamentálna výzdoba domov slúžila pôvodne na ochranu dreva vápenným náterom pred nepriaznivými prírodnými vplyvmi. Vzory sú inšpirované ornamentom tunajšej výšivky. Priamo v centre obce sa občerstvíte sa v štýlovej Kolibe Javorina, kde si pochutnáte na tradičných slovenských dobrotách.

Čo vám lokalita ponúka? 

Považské múzeum v Radenovom dome

Kaštieľ v Čičmanoch

Drevený slovenský betlehem v Rajeckej Lesnej, alebo Múzeum dopravy v Rajeckých Tepliciach.

Turisti v okolí podnikajú výlety na vrch Strážov, Javorinka, alebo v zimnom období je tu možnosť lyžovať v lyžiarskom stredisku Javorinka, ktoré sa nachádza v Čičmanoch. Z Fačkova a Fačkovského sedla si naplánujte turistiku na Kľak.

S krásnými zážitkami a plným bruchom sa môžete presunúť na jeden s pozemkov, ktoré predávame. Bližšie inormácie k pozemkom a UPI vám dáme k dispozícií na osobnom stretnutí. Cena pozemkou o celkovéj výmere v kategórií D 427m2 a v C 12 956m2 v prípade kupy ako celku je cena za m2 15,50€. Je možnosť kúpiť aj jednotlivé parcely samostatne ktoré sú od výmery 386m2 až po 7 000m2. V tomto prpade cena za m2 je 16,50€.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti