Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Mať 0 lové náklady na cestu do práce? Chcete skúsiť podnikať v oblasti gastra alebo zábavy? Ak ano, tak venujte chvíľku svojho času tomuto inzerátu.  V lokalite Blatnica v zastúpení nášho klienta vám predáme nehnutelnosť nasledovnéj skladby:

- dom, kde sa jedná o stavbu postavenú z kameňa, tehly a hlinenných omietok. Zastavaná plocha doma je cca 250m2. Je nutná oprava alebo výmena strechy a krovu ako aj ostatných časti domu. Dom bol napojený na elektriku a vodu a dá sa upraviť ako apartmánové ubytovanie.

- sýpka, nebytová budova so súpisným čislom, je národná kultúrna pamiatka. Jej možnosť využitia je na kreativite nového mnajiteľa. V tejto budove je urobený rozvod elektriky, ktorá je funkčná. Zastavaná plocha tejto budovy je 57m2 , tým že je poschodová, jej úžitková plocha je cca 100m2

-nebytová budova so súpisným čislom s celkovou zastavanou plochou 541m2. Úžitková plocha je o cca 80m2 viac. Táto budova je vedená ako kultúrny dom. V 90rokoch sa v teto budove konali cez víkendy rôzne podujatia ako: mys mokre tričko, mysák mokre slipy, preteky v piti piva a iné. Okrem týchto podujati sa konali pravidelné diskotéky, ktoré boli vyhladávaným miestom v okrese Martin.

Cez týždeň fungoval bar, ktorý bol v danom čase velmi využívaný na posedenia, firemné stretnutia, konferencie a rôzne brifingy.

- pozemok je o výmere 1600m2 je v kategórií zastavané plochy a nádvoria. Ďaľší parcela   o výmere 320m2 je vedený ako trvale trávnatý porast.

Viac o obci sa dočítate na https://sk.wikipedia.org/wiki/Blatnica_(obec)

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
2668 m2
Úžitková plocha:
850 m2
Plocha pozemku:
1668 m2
Zastavaná plocha:
748 m2
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Terasa:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti