Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Prečo predávať s nami?

V dnešnej dobe nájdete na realitnom trhu realitných podvodníkov, ktorí majú dostatočné znalosti ako Vás o vašu nehnuteľnosť pripraviť a preto Vám ponúkame 8 krokov prečo predávať s nami:

1.) Správne stanovenie ceny: Väčšina nehnuteľnosti, ktoré sa ponúkajú majú nadstavenú nesprávnu cenu. My Vám vytvoríme bezplatnú CMA analýzu, kde cena bude zodpovedať trhovej cene.

2.) Stratégia predaja: Každá nehnuteľnosť je jedinečná a preto k nej tak pristupujeme. Zabezpečíme Vám osobného profesionálneho makléra, ktorý sa bude venovať len Vám. Nie je pre nás dôležitá kvantita, ale chceme odviesť dobrú prácu pretože držíme sa loga: Vaša spokojnosť s vaším novým bývaním je naša radosť z práce.

3.) Reklama: vaša nehnuteľnosť bude prezentovaná na najvyhľadanejších realitných portáloch : nehnuteľnosti, top reality, .............. V prípade vášho želania sme schopní urobiť aj vonkajšiu reklamu na vašu nehnuteľnosť v podobe plachty.

4.) Príprava nehnuteľnosti na predaj: Vieme zabezpečiť upratanie a prípadne vypratanie vašej nehnuteľnosti za prijateľnú cenu

5.) Aktívne vyhľadávanie záujemcov a komunikácia s nimi: Nie každý záujemca má dostatočné finančne prostriedky. Máme finančných špecialistov, ktorý sa budú venovať a preveria solventnosť záujemcov.

6.) Financovanie: vieme nastaviť spôsob financovania

7.) Servis pri prevode nehnuteľnosti:

  • Príprava rezervačnej zmluvy
  • Príprava budúcej kúpnej zmluvy
  • Príprava kúpnej zmluvy
  • Príprava odovzdávacie protokolu
  • Príprava dokladov k odovzdaniu nehnuteľnosti – elektrika, plyn
  • Príprava darovacej zmluvy
  • Kataster

8.) Odovzdanie nehnuteľnosti